Přeskočit na hlavní obsah
Dny otevřených dveří 21.3.-28.3.2023

Dny otevřených dveří 21.3.-28.3.2023

Jarní Dny otevřených dveří se blíží!⏰ Těšíte se tak, jako my?🤩

Zaslala Adéla Uhrová dne

Vážení zákazníci velkoobchodu a obchodní partneři,

rádi bychom vás pozvali na oblíbenou velkoobchodní akci Dny otevřených dveří velkoobchodu v Kralupech nad Vltavou, která bude probíhat ve všedních dnech od úterý 21.3.2023 do úterý 28.3.2023 od 8:00 do 16:00 hod.

Na Dny otevřených dveří velkoobchodu jsme si pro vás připravili slevu ve výši 10%🤑 na všechno nezlevněné zboží (bez podmínky objednání zboží v minimální hodnotě 5000 Kč bez DPH) zakoupené přímo z našeho skladu, na látky objednané ze vzorníků na místě v naší vzorkovně, na objednávky vytvořené online na našem velkoobchodním e-shopu, napřímo na webu u našeho partnera Verhees Textiles nebo prostřednictvím naší obchodní zástupkyně či emailové komunikace přímo s námi  (sleva platí vždy na nezlevněné položky).

A co na vás bude čekat? Látky z nové kolekce na jaro/léto 2023 k okamžitému odběru, doplněné basic materiály, potištěné úplety i popelíny, letní viskózy, halenkoviny, lny i směsové materiály. Ve vzorkovně jsou připraveny vzorníky kolekcí látek firmy Verhees Textiles, úpletů Stenzo i nové kolekce amerických bavlněných látek.

Už víte termín své návštěvy u nás? Pokud ano, napište nám ho na velkoobchod@latky.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu. Tým velkoobchodu Látky Mráz, s.r.o.😊

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...