Skip to main content
Nová kolekce vánočních látek - k objednání

Nová kolekce vánočních látek - k objednání

Kdo je připraven, není zaskočen 🎄🎅

Zaslala Martina Krejsova dne

.........ano, je to nedávno, co jsme si vybalili vánoční dárky a už je na čase myslet na další. O čem je řeč? No samozřejmě o nejkrásnějších svátcích v roce, o Vánocích 🤩 . Naši dodavatelé se předhánějí v dezénech i barvách a proto nezapomínejte, že na tyto svátky musíme myslet s předstihem a pečlivě se připravit 😉.

Rádi pro vás zajistíme klasické vánoční vzory i méně tradiční tisky. Ke každým vánočním svátkům neodmyslitelně patří stromečky, cesmíny, hvězdy, skřítci a sobíci. Nakoupit u nás můžete bavlněné látky v zelené, červené a smetanové barvě, s oblíbenými zlatými tisky 😊. Pozadu určitě nezůstávájí vzory v modré a šedé barvě. Ceny vánočních bavlněných látek začínají od 126 kč/m bez DPH.

Chcete-li mít jistotu, že právě vámi vybrané dezény budou dodány včas, zašlete nám objednávku na email velkoobchod@latky.cz co nejdříve 😉. Termín dodání vánočních kolekcí je srpen/září 2023.

Nezapomeňte se podívat i do naší virtuální vzorkovny, kde si můžete doplnit další látky pro vaše vánoční tvoření nebo tvoření vašich zákazníků 🙂.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...