Přeskočit na hlavní obsah
Nová kolekce Verhees Textiles

Nová kolekce Verhees Textiles

Nová kolekce z dílny jednoho z našich nejvštších dodavatelů Verhees Textiles je tady! Mezi novinkami nechybí oblíbené potištěné úplety, teplákoviny, bavlněné popelíny a French Terry s certifikátem Öeko‑Tex Standart 100 a také tisky v BIO kvalitě.

Zaslal Charlie Root dne

Nová kolekce z dílny oblíbeného dodavatele Verhees Textiles je tady! Mezi novinkami nechybí oblíbené potištěné úplety, teplákoviny, bavlněné popelíny a French Terry s certifikátem Öeko-Tex Standard 100 a také tisky v BIO kvalitě. Z módních látek se můžete těšit na nové druhy halenkovin, proševů, softshellů a mnoho dalšího.

Celou kolekci novinek je možné si po předchozí domluvě prohlédnout v naší vzorkovně v Kralupech nad Vltavou nebo po přihlášení na webu u dodavatele Verhees Textiles.Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje neváhejte nás kontaktovat. Vše pro vás rádi zařídíme. 😊

Další možností, jak si prohlédnout vzorníky od dodavatele Verhees Textiles, je využítí naší obchodní zástupkyně paní Jany Ruberové, se kterou je možné si domluvit individuální termín návštěvy. Vzorníky si tedy budete moct prohlédnout a osahat z pohodlí vaší firmy či vašeho domova :-). Kontaktní email pro sjednání osobní návštěvy je jana.ruberova@latky.cz .

Všechny látky z kolekce jsou již u dodavatele skladem. Přibližná doba dodání je 2-3 týdny.

Pro prohlédnutí klikněte na "Prohlédnout novinky" a vybírejte.

Těšíme se na vaše objednávky.

Tým velkoobchodu Látky Mráz s.r.o.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...