Přeskočit na hlavní obsah
Nové kolekce z dílny Robert Kaufman Fabrics

Nové kolekce z dílny Robert Kaufman Fabrics

Americký dodavatel Robert Kaufman Fabrics právě zveřejnil nové kolekce ve svém digitálním katalogu. Buďte mezi těmi, kteří mají šanci předobjednat si nejžhavější novinky ještě dnes. Za nás musíme říct, že bude rozhodně z čeho vybírat!

Zaslala Adéla Uhrová dne

Americký dodavatel Robert Kaufman Fabrics právě zveřejnil nové kolekce ve svém digitálním katalogu. Buďte mezi těmi, kteří mají šanci předobjednat si nejžhavější novinky ještě dnes. Za nás musíme říct, že bude rozhodně z čeho vybírat!😉

Mezi novinkami naleznete pestrobarevné i zemité dezény, originální batiky a nebudou chybět ani novinky mezi dobře známými kolekcemi jako například kolekce Gustav Klimt či Silverstone.

Možná se ptáte, proč zvolit americkou bavlnu? Americké bavlny mají vysoce kvalitní stálobarevný tisk a všestranné využití, oděvní i dekorační. Například na šaty, sukně, šátky, patchwork, polštáře, bytové doplňky, peněženky a jiné. Americké batikové bavlny jsou navíc ručně vyráběné, co kus to originál.👌

Velkoobchodní ceny kvalitních amerických bavln v šíři 110 cm budou začínat od 175 Kč/m bez DPH. Přibližné datum dodání je vždy uvedeno u konkrétní kolekce.

Digitální katalog naleznete zde.

Díky skvělému zpracování katalogu v digitální podobě si můžete vybrat novinky z pohodlí vaší firmy či vašeho domova. Vzorníky od tohoto dodavatele si lze také prohlédnout přímo v naší vzorkovně v Kralupech nad Vltavou. Pro sjednání individuální návštěvy nebo objednání novinek z katalogu nás kontaktujte na emailu velkoobchod@latky.cz .

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...