Přeskočit na hlavní obsah
Novinky mezi dvojitými tištěnými gázami

Novinky mezi dvojitými tištěnými gázami

Náš největší dodavatel Verhees Textiles se už chystá na teplejší dny a my nezůstáváme pozadu 🤩. Chceme vám představit nové krásné tištěné nebo vyšívané dvojité gázy.

Zaslala Martina Krejsova dne

V nových dezénech najdete něžné vzory pro naše nejmenší a zcela netradičně se objevily v nabídce i oboustranné kostkované dvojité gázy v pestrých barvách. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani obvyklé tisky, jako jsou puntíčky, kytičky a zvířátka. Dámy se zcela jistě mohou těšit na květinové vzory, jemné vyšívané gázy, ale určitě se najde něco pro kluky i holky 😉. Nenechávejte objednání na poslední chvíli a držte krok spolu s námi, jaro už je za dveřmi 🤗. Podívejte se na celou naši nabídku dvojitých gáz a vybírejte 😊.

Objednávku je možné vytvořit přímo na stránkách dodavatele Verhees Textiles, prostřednictvím e-mailu velkoobchod@latky.cz nebo přes naší obchodní zástupkyni paní Janu Ruberovou, která má k dispozici všechny vzorníky od dodavatele Verhees Textiles. Schůzku si lze domluvit přes email jana.ruberova@latky.cz. Vzorníky všech našich novinek naleznete také v naší vzorkovně v Kralupech nad Vltavou.

Pro shlédnutí všech novinek klikněte na "Prohlédnout novinky" a můžete objednat 🙂

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...