Skip to main content
Podzimní Dny otevřených dveří velkoobchodu 25. - 29.9., on-line do 1.10.

Podzimní Dny otevřených dveří velkoobchodu 25. - 29.9., on‑line do 1.10.

Máme pro vás úžasnou zprávu, dlouho očekávaná velkoobchodní akce už je za dveřmi 😉.

Zaslala Martina Krejsova dne

A na co se můžete těšit😍? V době konání naší akce Týden otevřených dveří velkoobchodu dostanete automatickou slevu ve výši 10% na všechno nezlevněné zboží. A to není vše, v době konání velkoobchodní akce jsme pro vás zrušili podmínku minimální hodnoty objednávky. A to stále není vše, protože sleva i neomezená hodnota objednávky platí nejen na zboží, které máme skladem, ale i na látky na objednávku, na objednávky vytvořené online na našem velkoobchodním e-shopu, objednávky realizované napřímo na webu u našeho partnera Verhees Textiles, ale také na objednávky realizované u naší obchodní zástupkyně, paní Ruberové.

A co na vás čeká😎? Látky z nové kolekce na jaro/léto 2024 k okamžitému odběru i na objednání, velký výběr basic materiálů, potištěné úplety, softshelly, vánoční látky ale i mnoho dalšího. Ve vzorkovně jsou připraveny vzorníky kolekcí látek firmy Verhees Textiles, úpletů Stenzo i nové kolekce amerických bavlněných látek😊.

Všechny zvýhodněné objednávky můžete realizovat osobně u nás v Kralupech nad Vltavou od 25.9.2023 do 29.9.2023 a on-line či po emailu dokonce až do neděle 1.10.2023. Pokud si plánujete cestu k nám, budeme rádi, pokud nás budete předem kontaktovat na email velkoobchod@latky.cz.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...