Skip to main content
Týden otevřených dveří velkoobchodu je tu!

Týden otevřených dveří velkoobchodu je tu!

Vaše i naše oblíbená akce je zpět! Těšíte se?😉

Zaslala Adéla Uhrová dne

Rádi bychom vás pozvali na akci Týden otevřených dveří velkoobchodu v Kralupech nad Vltavou, která bude od pondělí 3.10.2022 do pátku 7.10.2022 od 8:00 do 16:00 hodin (na velkoobchodním webu je akce platná do konce týdne tj. do neděle 9.10.2022).

Tento týden jsme si pro vás připravili slevu ve výši 10% na všechno nezlevněné zboží zakoupené přímo z našeho skladu, na látky objednané ze vzorníků na místě v naší vzorkovně, na objednávky vytvořené online na našem velkoobchodním e-shopu, napřímo na webu u našeho partnera Verhees Textiles nebo prostřednictvím naší obchodní zástupkyně či emailové komunikace přímo s námi  (sleva platí vždy na nezlevněné položky). V tomto týdnu také neplatí podmínka objednání zboží v minimální hodnotě 5000 Kč bez DPH.

A na co se můžete těšit? Na sezónní látky z nové kolekce Verhees Textiles k okamžitému odběru, vánoční bavlněné látky, doplněné basic materiály, potištěné úplety, popelíny a mnohem víc!😉 Ve vzorkovně pro vás máme připravené vzorníky z aktuálních kolekcí látek firmy Verhees Textiles, Stenzo Textiles a nové kolekce amerických bavlněných látek.

V případě zájmu si lze domluvit schůzku s obchodní zástupkyní paní Janou Ruberovou, která má k dispozici aktuální vzorníky od dodavatele Verhees Textiles. Kontaktovat ji můžete prostřednictvím emailu jana.ruberova@latky.cz.

Už víte termín své návštěvy u nás? Pokud ano, napište nám na velkoobchod@latky.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu😊. Tým velkoobchodu Látky Mráz, s.r.o.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...