Přeskočit na hlavní obsah
Vánoční digitální katalog Hemmers Itex

Vánoční digitální katalog Hemmers Itex

Náš dodavatel připravil nový vánoční digitální katalog pro nejkrásnější svátky v roce 🎄.

Zaslala Martina Krejsova dne

I když si teprve začínáme oblékat letní šaty, kraťasy a plavky, musíme už pomalu začít myslet i na zimu. Náš dodavatel připravil novou kolekci látek pro nejkrásnější svátky v roce – Vánoce. Katalog je krásně designově zpracovaný a určitě stojí za prohlédnutí.

V katalogu naleznete nádherné látky v tradičních vánočních barvách. Kdo se chce malinko odlišit, uvidí v nabídce i světle modrou nebo šedou barvu s neobvyklými zimními a vánočními motivy. Dezénů je v nabídce velké množství. Můžete se virtuálně pomazlit s tradičními motivy, jako jsou sobíci, stromečky, větvičky, ozdoby, cesmíny a vánoční hvězdy. Samozřejmě na tyto nádherné svátky nemůže chybět zlaté zdobení, které k nim neodmyslitelně patří.🤩

V katalogu naleznete jak jemnější 100% bavlněné látky, tak i režné směsové látky, které mají jednu ohromnou výhodu. Díky příměsi polyesteru se tolik nemačkají a nádherně dozdobí váš byt či dům v podobě prostírání nebo polštářků. A ten, kdo by chtěl být na Vánoce opravdu cool a do vánočního obléknout nejen byt či dům, ale i sebe určitě zklamaný nebude, v katalogu totiž nechybí ani oděvní látky, jakou jsou například úplety či teplákoviny.

Velkoobchodní ceny vánočních látek budou začínat od 119 Kč/m bez DPH.

Vánočních dezénů má dodavatel pouze omezené množství, v tomto případě tedy platí, že kdo dřív přijde...😉

Pokud chcete už začít listovat klikněte zde .

Seznam vybraných artiklů nám zašlete na email velkoobchod@latky.cz , rádi pro vás zařídíme jejich objednání.😊

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...